Завантаження
м. Горішні Плавні

вул. Строна 3

ІНТЕРНЕТ-МАГАЗИН МОДНОГО ОДЯГУ

Доброго дня, шановні пані та панове!

«Трикотажна фабрика MMODA» працює на ринку України та зарубіжжя вже понад 20 років. Маючи за плечима 11-річний досвід роботи з Італією з пошиття жіночої спідньої білизни, ми виготовляємо найякісніші та оригінальні вироби, оскільки персонал та обладнання налаштовані лише на європейське виробництво.

На сьогодні підприємство працює на надсучасних італійських машинах, лекалах, фурнітурі, а також лише на сертифікованих турецьких і німецьких полотнах. Професіоналізм наших співробітників та сучасне виробництво дозволяє нам виконувати складні та великі замовлення якісно та у встановлений термін. Також наша «Трикотажна фабрика MMODA» має власний модельний ряд великої кількості виробів.

Ну і звичайно необхідно ознайомити Вас з принципами нашої роботи:

  • Пошиття виробів із трикотажного полотна будь-якої складності, продаж трикотажних виробів ОПТОМ та в РОЗДРІБ. Здійснюємо доставку по всій території України.
  • Індивідуальний підхід до кожного клієнта, широкий асортимент.
  • Широкий та ексклюзивний модельний ряд.
  • Найнижчі ціни за найвищу якість.
  • Швидка доставка в будь-яке місто України з гарантованою зручністю отримання посилки.
  • Приваблива дисконтна програма для оптових та постійних клієнтів.

У нашому асортименті представлений широкий вибір трикотажного одягу для великих та маленьких, який можна придбати у будь-якій кількості. Крім цього, ми пропонуємо послуги з виробництва виробів із трикотажу, нанесення різних зображень на одяг. Ми гарантуємо високу оперативність виконання замовлення та прийнятну вартість.


Ми впевнені, що співпраця з нами буде надійною та комфортною!

З найкращими побажаннями «Трикотажна фабрика MMODA»

0
0
phone
phone